O nás

Úvod / O nás

Snažíme se poskytovat to nejlepší co dnešní trh s palivy přináší

Firmu  KLB oil jsme založili v roce 2011. Cílem a motivací bylo vybudování dobrého jména na pevných základech, a to hlavně na důvěře a co nejlepšímu přístupu k našim zákazníkům.

Od počátku provozování čerpací stanice jsme kladli a nadále klademe důraz na dodávky a prodej kvalitních pohonných hmot z prověřených zdrojů v rámci České republiky.

Z tohoto důvodu jsme v roce 2013 vstoupili do programu PARTNER UNIPETROL. Dodávky byly řešeny přes terminály Čepro renomovanými přepravci. Postupem času však společnost Unipetrol změnila strategii a partnerský program ukončila.

V roce 2017 jsme se jako jedni z prvních stali součástí, u nás nově budované, sítě soukromých čerpacích stanic pod značkou AVIA, která má 90-ti letou tradici se vznikem v roce 1927. Do její sítě patří více než 3 000 stanic v rámci 14 zemí Evropy. S těmito čerpacími stanicemi se můžete setkat na svých cestách v Rakousku, Německu, Polsku, Švýcarsku, Itálii, Francii, Španělsku, Nizozemí, Belgii, Maďarsku, Srbsku, Bulharsku, Portugalsku.

Snažíme se pro Vás služby stále zlepšovat a vylepšovat. Proto si Vám pro nadcházející sezónu dovolených dovolujeme nabídnou aditivovaná paliva: Diesel Qmax a automobilový benzín Super 95 Qmax, bez navýšení základních cen produktů.

Věříme, že naši snahu o kvalitu PHM oceníte.